שירותי הסעדה לחברות הייטק

 

תחום ההייטק הוא תחום רחב ועוצמתי מאוד, אין אפשרות לתאר אותו בכמה משפטים קצרים לכן לא מבזבז את זמנכם. אם זאת, בואו נדבר קצת על אנשי ההייטק, אלה שעובדים יום יום על פיתוח תוכנות חדשות, מעלים רעיונות מקוריים כאלה ואחרים שיכולים לשנות את הנתון הקיים בשטח ולהפוך את חיי היום יום של כולנו לפשוטים יותר, קלים יותר ובמילים אחרות- דיגיטליים יותר.

ידוע שמדינת ישראל מובילה בתחום הייטק ומדורגת כאחת הארצות החזקות ביותר שמחדשות באופן תמידי וגורף את עולם הדיגיטל.

מסיבה זאת חברות מכל העולם נעזרות בישראלים המתמחים בהייטק וישלמו הרבה מכדי לקבל טיפ ועצה לתוכנה או סטארטאפ. כל רעיון חדש, מקורי ומעניין שיפתח כמה כיווני מחשבה חדשים לפתרון בעיות הנוצרות במהלך העבודה ובכך יעזרו לאותה חברה לפתח ולהתפח.

בגדול, המוח הישראלי נחשב חכם ובריא שיכול לזהות תמונת מצב ולהוציא את המיטב בכל דבר שהוא נוגע. מכדי שבעל חברת הייטק יצליח לנצל את הפוטנציאל הטמון בצוות שלו, הוא צריך לדאוג להם, לדעת להתגמש איתם, לתת להם את הספיייס הדרוש ולהראות הערכה לעבודתם הקשה.

אך בנוסף לכל זה, הצוות צריך תנאים טובים, תנאים אשר יגרמו לו להנות ממקום העבודה ועל ידי כך, לעזור לפתח אותו כמה שניתן (לפעמים אף יותר ממה שנראה שניתן). ברגע שיש לצוות תנאים טובים, הוא הופך להיות לויאלי יותר ומעריך יותר את מקום עבודתו.

חברת סגל למדה להבין נושא זה ופיתחה מערך מיוחד לחברות הייטק "שירותי הסעדה במתחם העבודה מיוחד לחברות הייטק".

 

אז מהן היתרונות של שירותי הסעדה לחברות הייטק:

-          זול משמעותית משירות הסעדה חיצוני, שירותי קייטרינג וניהול חדרי אוכל

-          פיתוח הקשר בין חברי הצוות הקיימים אשר יוצאים לאכול יחד, מדברים בזמן ההפסקה על העבודה, לומדים להכיר אחד את השני לעומק ובכך עובדים ממחלקוץ שונות יכולים להיות לעזר אחד לשני ולהביא לפיתרון בעיות או הצגת דעה נוספת שיכולה לפתח את עבודתו של האחר. כל זה, מבלי לצאת בכלל ממתחם העבודה.

-          צוות לויאלי יותר המחובר למקום עבודתו ולמה שהוא עושה ומחפש להישאר ולהתקדם..

-          אחרי ארוחה בריאה ומזינה, הצוות חוזר עם אנרגיות חדשות וטובות להשקיע את כולו במהלך זמן העבודה ולהריץ במהירות מה שביכולתו.

 

בואו נעבור על מה שחברת סגל נותנת לכם בהזמנת שירותי אילו:

חברת סגל מספקת לכל ארגון שף פרטי אשר עוזר לבנות תפריט מותאם אישית לצרכי הלקוח, יחד עם זאת השף קשוב לצרכי הלקוח גם לאחר בניית התפריט לוגמיש לשינויים.

כמו כן, גם הצוות אשר נמצא עם השף הוא צוות אמין, מקצועי שעובד במהירות וביעילות, שומר על ניקיון המטבח, מקדיש תשומת לב ראויה לטריות האוכל, יודע להתנהל במצבי לחץ ובכל מקרה sos הדורש תגובה מיידית במהלך היום- מתארגן במהירות לכל מצב.

אז, מכדי לשדרג את החברה שלכם ולספק לצוות את כל הכלים הנדרשים לביצוע עבודתו בצורה הטובה ביותר. התקשרו או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם.

 

למידע נוסף, התרשמות וייצירת קשר חייגו לטל: 1700-70-96-96

שירותי הסעדה לחברות הייטק